Smart ‘01 Super gjendje

1 800 EUR

Shitet nga: Smart 03 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Shitet Smart fortwo viti 01 , ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike ,, me goma te reja , sherbime te bera para nje jave 600€ , i perdorur nga nje person ,,, me 106 000 km origjinale ,, mund ta kontrrolloni ku te deshiron ,, cmimi okazion
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione