Okazionnn Smart ForTwo benzin

1 350 EUR

Shitet nga: Doni 10 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Makina e saposjell nga italia ne gjendje te mire dhe jepet me dogane te prere.Motorri eshte 0.6 benzine.
Leaflet
Në fillim