Okazion Smart - 2003

1 850 EUR

Shitet nga: Marjus Hysa 30 Tet 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Shitet Smart i vitit 2003, ne gjendje shume te mire motorike dhe mekanike, letra jame te pagura deri ne tetor 2019.
Marjus Hysa
0696392185
Leaflet
Në fillim