u shiiiiiit okazion smart 600cc viti 2000

2 000 EUR

Shitet nga: smart 23 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
shitet smart 600cc viti 2000 ne gjendje shum te mire e sapo ardhur dhe targa me dokumentacion te paguara deri ne shkurt viti 2017 .per me teper kontaktoni ne tel 00355684013373
Leaflet
Në fillim