SUPER SMART FORTWO

2 150 EUR

Shitet nga: Ymer 05 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600ccc super ne gjendje me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra te ndruar diskofrena para ferrota koka paraleli gomina ure kandele origjinale bosch makina ka tavan panoramik 4 goma te reja motorri eshte i ardhur nga zvicra dhe disponon 40 mije kilometra eshte shum i fuqishem per motorrin qe ka letrat deri vitin tjeter cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim