Smart fortwo

2 150 EUR

Shitet nga: Ymer 04 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600 ccc ne gjendje shum te mire letra dari vitin tjeter te gjitha sherbimet xhenerike te sapobera ferrota diskofrena para koka paraleli kovergjence e bere 4 goma te reja tavan panoramik disqe alumin audio me bagazhier me 6 disqe makine eshte teper ekonomike ka shum start dhe eshte shume e fuqishme per motorrin qe ka e gatshme
Per cdo lloj prove cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim