Smart Fortwo

1 900 EUR

Shitet nga: Smart 04 Tet 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600 kondicioner me te gjitha sherbimet e bera tavan panoramik disko frena te teja ferrota te reja vaj filtra te ndruar kandele origjinale bosch kovergjenc gomash dhe peshim disqesh xhama elektrik hapje dhe mbyllje me pult drita ksena 4 goma te reja tapiceria brenda shume e paster nga jasht nuk ka asnje lloj gerrvishje makina eshte super ekonomike me letra deri ne qershor te 2018
Leaflet
Në fillim