Smart Fortwo

1 900 EUR

Shitet nga: Ymer 18 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Super ne gjendje smart 600ccc benzine te gjitha sherbimet e bera xhenerike dhe elektrike vaj filtra te ndruar kandele origjinale bosch 4 goma te reja kondicioner tavan panoramik hapje mbylle me pult po ashtu dhe bagazhi letrat deri ne qershor te 2018 makina eshte teper ekonomike
Leaflet
Në fillim