Smart ForTwo supergjendje

2 300 EUR

Shitet nga: Ermal 20 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Shitet Smart ForTwo viti 2001 me letra dhe dokumenta te rregullta deri ne prrill 2017.Servise dhe kontrolle te sapo bera.Makina eshte ne supergjendje me servise te bera ne kohe.pa asnje gervishtje dhe shum e paster nga brenda dhe jashte dhe 65 mij kilometra origjinale.Goma dhe disqe te reja.Cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim