Smart Fortwo Super

1 900 EUR

Shitet nga: Ymer 14 Sht 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart :600ccc super ne gjendje te gjitha sherbimet e bera vaj filta te bera kandele origjinale diskofrenat e reja ferrota brembo origjinale kondicioner super tavan panoramik 4 goma te reja tapiceri shum e paster nga jasht nuk ka asnje lloj gervishje te vogel disqe alumin dritat ksena xhama elektrik hapje mbyllje me pult po ashtu ghe bagazhi letrat deri ne qershor te 2018 eshte super ekonomike dhe praktike.
Leaflet
Në fillim