Smart Fortwo Super Ne Gjendje

1 900 EUR

Shitet nga: Ymer 15 Sht 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600 cc kondicioner tavan panoramik 4 goma te reja vaj filtra te sapobera diskofrena ferrota tapiceri e re nga jasht nuk ka asnje lloj gerrvishje makina eshte super ekonomike dhe praktikte hapje qendrore me pult po ashtu dhe bagazhi xhama elektrik kandele origjinale bosch letrat deri ne qershor te 2018
Leaflet
Në fillim