Smart ForTwo 2001 supergjendje

2 300 EUR

Shitet nga: Ermal 17 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart ForTwo 2001 supergjendje me letra te rregullta dhe sherbime te sapobera shum i paster si nga brenda edhe nga jashte.Cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim