Smart for two 600cc

2 300 EUR

Shitet nga: Renato 16 Korr 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Shitet smart for two 600 cc.Makina eshte ne gjendje te perkryermotor benzine,vaj,filtra dhe cdo sherbim tjeter.Kamje automatike,goma te reja.Letra deri ne shkurt 2019 Tel0693180873
Leaflet
Në fillim