Okazioon Super Smart Fortow

1 900 EUR

Shitet nga: Ymer 07 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600ccc super ne gjendje me te gjitha sherbimet xhenrike dhe elektriek te bera vaj filtra ta sapondruar kandele bosch origjinale koka paraleli te ndruara gomina ure, ferrota te ndruara diskofrena para makina eshte teper ekonomike tavan panoramik disqe alumini 4 goma te reja hapje qendrore me pult plus bagazhi xhamat eltrik drita led xhamat e zinj mbrapa dhe dy trekendeshat e vegjel para audio me bagazhier me 6 disqe tapiceri e zeze e paster makina eshte super ne gjendje motorri eshte akull i ri me 40 mij kilometra i ardhur nga zvicra cmimi i pa diskutushem
Leaflet
Në fillim