Okazion Super Smart Fortwo

1 900 EUR

Shitet nga: Ymer 10 Nën 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Smart 600ccc ne gjende te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera me vaj flitra me kandele origjinale 4 goma te reja ferrota diskofrena te gjitha te bera makina ka tavan panoramik audio me bagazhier me 6 disqe tapiceri e pasterr hapje qendrore me pult po ashtu dhe bagazhi kondicioner xhamat elektrik makina eshte me letra deri vitin tjeter dhe eshte teper teper ekonomike
Leaflet
Në fillim