OKAZION 💥💥💥Smart+ ndrrohet me skuter me letra

1 800 EUR

Shitet nga: Ymer 08 Dhj 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Shitet Smart 600cc benzine viti 2001 me te gjitha sherbimet e bera ngjyre portokalli matt makina ska nevoj per asnje lloj sherbime shum e paster si jasht dhe tapiceria brenda makina disponon letra+ siguracion deri ne qershor 2019 full led xeno- bixeno kondicioner ne gjendje pune tavan panoramik 4 goma te reja disqe alumini kambio automat+ tiptronic hapje mbyllje qendrore me pult xhama elektrik motorri i ardhur nga zvicra ose ndrrohet me skuter 125 me letra +- diferenca cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim