shitet smart for two 600 cc 2003

2 400 EUR

Shitet nga: Heri 10 Nën 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 10 790 LEK / muaj

From
Store
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike .dokumentacioni i vlefshem eshte deri ne tetor 2020
disponon goma dimerore dhe verore
Në fillim