Smart fortwo OKAZION !!

Shitet nga: Njason Dje 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 160 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 150 EUR   3 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Makina eshte shume e paster si jasht dhe brenda tavan panoramik ,marsha tiptronic ,makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli .cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim