Smart 600cc viti 2000 me letra te paguara

2 000 EUR

Shitet nga: Xh.b 31 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Makines i esht ber fasho piston motorri dhe esht ne gjendje te shkelqyer dhe super ekonomik....esht e gatcme per cdo lloj prove...me kondicioner kambio automat+tronik.tavan paronamik..cmimi 2000 euro i diksutushem mbasi te jet par makina...vetem bleres serioz...flm
Leaflet
Në fillim