Shitet Smart fortwo ,cmimi 2500 € i diskutueshem.

2 500 EUR

Shitet nga: Xhek 03 Gush 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForTwo
Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike ,tavan xhami ,motorr 800 CDI nafte .
Leaflet
Në fillim