Smart 73 mije km 2008 benzin full

4 700 EUR

Shitet nga: Smart 02 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Smart
Modeli
ForFour
Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga gjermani pa dogan... makina eshte shum e paster si mbrenda dhe jasht.. e gatshme per cdo lloj prove..
Leaflet
Në fillim