U shit..Seat Toledo '00 benzin-gaz 1.8 20V Automat

2 990 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: Klevis 03 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 13 440 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Toledo
Shitet Seat Toledo e vitit 2000 motor 1.8 20V benzin-gaz me kamio automatike, sallon lekure, 212000 km, ne gjendje te shkelqyer dhe shume e mirembajtur, me gjith opsionet e mundshme si klima dixhitale, sensor parkimi, pasqyra me palosje dhe me kend veshtrimi ne njetro, sedilje lekure komplet me memorje, pilot automatik, imobilajzer, dy celsa pult flat+ normal,impjant gazi Stag 4+,etj... Jo duhanpires!
Eshte ne gjendje perfekte ne cdo aspekt! Sherbimi i fundit vaj filtra komplet i sapo bere plus 4 amortizatoret te rinj dhe ferotat e gominat pa diskutim ( nuk ka nevoje per asnje gje) dhe taksat deri ne 22.Qershor.2020
Shitet ose nderohet me foristrade...
Kontakt cel 0692050107
Leaflet
Në fillim