Seat Leon dizel 2006

4 000 EUR

4 700 EUR

Shitet nga: Seat 30 Nën 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
Seat leon automat viti 2006 nafte te gjitha shebimet e bera rryp faze gjenerike e mororrike dhe estetike shum te mire me dokumenta te rregullta targa shqiptare. Mundesi ndrrimi vetem me golf 4 nafte manual
Leaflet
Në fillim