Makina me qera

23 EUR

Shitet nga: Makina me qera 02 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
Makina me qera me te gjith shqiprin dhe jasht shtetit me cmime konkuruese dhe munci transporti kudo qe te deshironi automietin tuaj
0694403706
www.makina-me-qera-al.com
23€ 20€ 18€
1-5 6-12 13-20 Dit
Seat Leon 1.9 Naft Manual 2003
Makina me qera
0694403706
Leaflet
Në fillim