Shitet

3 300 EUR

Shitet nga: Gersi 23 Maj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Makina eshte me dogane te paguar e gatshme per cdo lloj prove dhe 4 goma te reja dimeri plus.
Leaflet
Në fillim