SEAT IBIZA 1.4tdi

4 700 EUR

Shitet nga: Artan 09 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Shes seat ibiza 1.4 tdi , ne gjendje perfekte , me letra deri ne maj 2020 , e gatshme per cdo lloj prove .
Super ekonomike , 5.6lt ne qytet , 3.5lt jashte , 4lt e kombinuar
Makina eshte e perdorur vetem nga une ne shqiperi , e ardhur nga italia e veriut .
sapo i kam bere vaj e filtra dhe kitin e fazes.
Leaflet
Në fillim