Seat Ibiza benzin

1 500 EUR

Shitet nga: gert 29 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
seat ibiza cupra viti 2000.dokumenta te regullta deri ne dhjetor 2018 dhe siguracion der ne gusht 2019.motor 1.4 benzin 16v.
120000km origjinale.makina shum e paster nga brenda dhe sendilje si te reja.shitet ose nderohet vetem me smart.
cmimi 1500€ i diskutueshem
makina nuk ka nevoj per asnje sherbim motorik apo xhenerik
nr tel:0699483994
Leaflet
Në fillim