Shitet

1 700 EUR

Shitet nga: Elis 27 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Shes seat ibiza 1.2 benzin viti 2008 shum i paster nga brenda dhe jasht ne gjendje shum te mir motorrike
Leaflet
Në fillim