❌ SHITET SEAT IBIZA 1.4 NAFT-VITI 2005❌❌

2 700 EUR

Shitet nga: DAJA Dje 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
❇️ SHITET SEAT IBIZA 1.4 NAFT ❇️
❇️ KILOMETRRA TE KALUARA 183 MIJ ORIGINAL ❇️ MAKINA ESHT E VITIT 2005❇️
❇️ E SAPOARDHUR NGA ITALIA 🇮🇹 ❇️
❇️ ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA ❇️
❇️ MAKINA DISPONON ❇️
❇️ TAPICERI SHUM TE PASTER DHE TE BUKUR ❇️
❇️ KONDICJONERI NE GJENDJE PERFEKT ❇️
❇️ RADIO SD AUX USB ETJ❇️
❇️ DY CELSA HAPJE MBYLLJE QENDRRORE ❇️
❇️ GOMA TE REJA PLUS DISQE ALUMINI ❇️
❇️ MAKINA ESHT SHUM EKONOMIKE ❇️
❇️ XHAMA ELEKTRRIKE PASQYRA ELEKTRRIKE ❇️
❇️ E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA JU ❇️

❌❌ FALEMINDERIT JENI TE MIRPRITUR ❌❌

❌❌ CMIMI 2700 EURO 💶❌❌
❌ CMIMI ESHT I DISKUTUSHEM ❌

☺️🚘☺️
Leaflet
Në fillim