Seat Ibiza 1.9TDI

980 EUR

Shitet nga: Daniel 11 Sht 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Seat
Modeli
Ibiza
Shes seat ibiza vit prodhimi 2002 ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra gomina makies i esht paguar dogana esht gati per dekumenta makina ka 1 te goditur tek parafangua mbrapa cmimi 980 € dhe dokumentat bejani vet ose 1200euro me letra dhe targa shqiptare
Leaflet
Në fillim