SEAT CORDOBA 1.9 TDI

2 300 EUR

Shitet nga: SEAT 01 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Cordoba
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI MOTORRIKE EDHE XHENERIKE SIC SHIHET EDHE NGA FOTOT. ME DOKUMENTA TE PAGUARA DHE SIGURACION.PER ME SHUME INFO TELEFONONI NE NR. E TELEFONIT.
CMIMI I DUSKUTUESHEM.
Leaflet
Në fillim