Shitet Seat Altea 1.6TDI e 2011 Automatike

Shitet nga: X111 Sot 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR   8 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Shitet Seat Altea 1.6TDI e 2011
19000 Km
Ngjyre e Zeze
Kambio Automatike DSG 7+R
Radio, CD, AUX, USB
Klima me 2 Zona
Sensor Dritash
Sensor Shiu
Sinjalizues i presionit te gomave
Mbyllje qendrore me pult.
Drita mjegulle me kend
Pasqyra elektrike me palosje dhe ngrohje
Xhama elektrik.
Super gjendje xhenerike dhe estetike. Historik i rregullt dhe cdo sherbim i kryer ne kohe.
E gatshme per cdolloj prove.
Cmimi 5800 Euro me TVSH
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim