Shitet Seat Altea 1.4 benzin,ideal per impjant gaz

Shitet nga: Xh.Kaso 11 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhnerike dhe motorike!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim