Shitet gjendje perfekt

5 600 EUR

Shitet nga: Anet Tafilica 25 Tet 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
I sa Po targuar gjendje perfekt Goma te reja 100% cmimi pak i diskutuar per gjdo info na kontakto mund ta provoni kur duani dhe e ardhur nga zvicera l’amico Automat TDI te kuqe
Anet Tafilica
0035569388118
Leaflet
Në fillim