Seat Altea

Shitet nga: Kujtim 04 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea

Shes veture Seat Altea, viti prodhimit 2012, ngjyra e bardhe, 1.6 nafte, kamio manuale ne gjendje te mire me dekumenta dhe vaj dhe filta sapo nderruar.. shitet per aresye mosperdorimi mbasi kam makine tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim