Seat Altea

Shitet nga: Gani 12 Gush 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Seat Altea Xl .model 2007. 178mije km.1.6 benzine .GPL. me baxha .4300 euro makina esht ne gjendje te shkelqyer shitet per arsye mosperdorimi .cel 00393201199934 (wats up dhe viber)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim