Seat Altea XL

6 500 EUR

Shitet nga: Beti 06 Gush 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Seat Altea XL
Kambio Automatike,kilometrat 95000
Radio,cd,usb+sistem audio
Disqe Alumini,
I blere me 0 km tek Porsche Albania Dhe te gjitha sherbimet I jan bere tek Porche Albania
Per me shum info kontaktoni ne nr 0692096444
6500 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim