SEAT ALTEA XL SUPER GJENDJE SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

5 700 EUR

Shitet nga: Seat Dje 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Shitet seat altea xl super gjendje me dogan te paguar gati per tarka i sapo ardhur nga zvicra . Motorr 1.9 partikular euro 4 makina eshte shum e paster nuk ka as nje gervishje si brenda dhe jashte makina eshte full opsion si pershembull kamjo automat serdile me ngroje auks mb3 klima dixhitale pilot automat telefon baxho xhami perde mbrapa origjinale xhama te erret fabrike pasqyra me palosje anti verbues drita mbi kseno sensor parkimi sensor dritash sensor shiu drita mjegulle disqe alumini makina i ka te reja ferrota tambure para mbrapa amortizatoret dhe vaj filtra sapo jan ndruar kilometra ka 197 mij cmimi 5900€ i diskutushem per me shum info na kontaktoni ne numrin 0695523047
Leaflet
Në fillim