Seat Altea XL 2011, 1.6 TDi!

Shitet nga: Orjon 30 Sht 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Shitet Seat Altea Xl, nafte, 1.6 TDi, viti 2011, me kambio automatike, konsum minimal, targa shqiptare, komp bordi, usb, bluetooth, pasqyra dhe xhama elektrike, disqe alumini, komanda ne timon, tapiceri alcantara, servis te sapokryer, clima tronic dual zone,supergjendje. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim