SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT.5600 EURO

5 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Autohus Tirana Dje 23:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Autohus Tirana
AUDI S4,3.0 TFSI (400PS),2010,AUTOMAT,19.900 EURO 19 900 EUR
BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO 10 999 EUR
SHITEN MOBILJE PER AGJENSI UDHETIMI OSE ZYRE 500 EUR
CITROEN C4,1.6 NAFTE,2007,AUTOMAT,4300 EURO 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,AUTOMAT,VITI 2008,XENON/BIXENON,NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3,KLIMA BIZONALE,NGROHJE SEDILJESH,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,DRITA AUTOMATIKE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,XHAMA TE ZINJ ORIGJINALPERDE ANESORE,SENSORE PARKIMI ETJ
E SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA ME
DOGANE TE PAGUAR,213.000 KM ME
LIBER SHERBIMESH,2 CELESA
CMIMI:5600 EURO
Autohus Tirana
  Online
0684161077
Leaflet
Autohus Tirana
CITROEN C4,1.6 NAFTE,2007,AUTOMAT,4300 EURO 4 300 EUR
AUDI S4,3.0 TFSI (400PS),2010,AUTOMAT,19.900 EURO 19 900 EUR
FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,4200 EURO 4 200 EUR
AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,8300 EURO 8 300 EUR
Në fillim