seat altea super gjendje

Shitet nga: seat altea 13 Gush 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
marka seat
model altea
viti 2005
karburanti diesel
kubiku 2.0 tdi 16valva
kambjo manual 6+1
clima dixhitale
xhama elektrike
pasqyra me palosje
sediljet me ngroheje
abs
srs
sherbimet e bera vaj filtra ferrota para mbrapa volanti dhe disk specidisk per me teper info tel: 0676208209 flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim