Seat Altea Nafte

3 500 EUR

Shitet nga: Seat Altea 12 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Shitet seat altea viti 2004 me letra der ne qershor 2021 vaj filtra te sapo nderruara shum ekonomike,ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.Cmimi 3500€ i diskutueshem.
Seat Altea
0693357547
Leaflet
Në fillim