Seat Altea dizel

Shitet nga: Julian 15 Gush 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Seat Altea viti prodhimit 2009 akull e re ne gjendje perfekte motorrike xhenerike e sapo ardhur nga jasht dhe te sapo bera targat shqiptare.. pilot automatik kambio manual sensor parkimi pasqyra palosje full full 5900 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim