Seat Altea 2.0 Tdi

Shitet nga: Olsi 12 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR   5 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Makin familjare me luk sportiv ka hapsir te bollshme brenda me sendilje lekure me navi te madh,makina esht shum e shpejte dhe ka konsum te paket 6l/100 km ka ardhur nga gjermania me liber sherbimesh origjinal.Makina esht e pajisur me:Navi,bluetuth,klima 2 zona,esp,tyre presure set,kamje dsg,full drta led,disqe sport,armotizator comford etj...cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim