Seat Altea 2.0 TDI Automat

4 400 EUR

Shitet nga: Toni 12 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Makina eshte ne gjendje perfekte, e sapo targuar, full option, kamjo automat, sensor parkimi, serdile me ngrofje dhe meshini.
Kilomentra 220.000 Origjinale, motorri 2.0 nafte
Cmimi 4400Euro , pak i Diskutushem !
Leaflet
Në fillim