Seat Altea 2.0 TDI Automat 2004

5 000 EUR

Shitet nga: Flori 25 Sht 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Marka: Seat
Modeli: Altea
Kambio: Automatike
Kilometra: 234mije origjinale me garanci
Motorri: 2.0TDI 140hp mjaft e shpejte dhe ekonomike
Xhama te zi origjinal
Letra te sapoprera per nje vit
Komanda ne timon
Goma te reja
Kit faze, vaj filtra te saponderruara
Te gjitha sherbime e bera
Makina eshte ne gjendje perfeke e gatshme per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim