Seat altea 2.0 nate automat

4 200 EUR

Shitet nga: Klajdi 11 Gush 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Seat altea 2.0 nafte automat di te kuqe viti 2007 full opsion e sapo ardhur me dogan te paguar xhama te zi origjinal cmimi 4500€ i diskutueshem ka dhe mundesi ndrrimi ka dhe mundesi blerje me keste
Leaflet
Në fillim