SEAT ALTEA 1.9 NAFTE, VITI 2005

Shitet nga: miri 19 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 199 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
SHITET SEAT ALTEA 1.9 NAFTE, VITI 2005
- ME DOGANE, DOKUMENTA TE RREGULLTA DERI ME 06/2020.
- AIR KLIMA, KOMANDA NE TIMON, XHAMA ELEKTRIK, PASQYRA ME PALOSJE ELEKTRIKE, DISQE ALUMINI 16"
-GOMA TE REJA
- NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE, XHENERIKE DHE VIZUALE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim