Seat Altea 1.9 naft manual .blije me keste

Shitet nga: autokinostudio Sot 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
shitet seat altea 1.9 nafte kamjo manuale i sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar makina esht shum e mirmbajtur mundesi blerje me keste me banken iute credit
cmimi 4300 euro
makinen mund ta bejme dhe me siguracjon targa
0698911953
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim