OKAZION SEAT ALTEA MOTOR 1.9TDI NE GJENDJE OK

Shitet nga: juli Sot 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
SHES SEAT ALTEA VITI 10/2004 MOTOR 1.9 NAFTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE. ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA. ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA , SENSOR PARKIMI , KASETAFON ME CD , BUTONA NE TIMON , XHAMA JESHIL ORIGJINAL , DISQE ALUMINI 16 ETJ. ME DOGAN DHE TE PAGUAR.
CMIMI 3500 EURO
CEL 0693326867
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim